CZYTAJĄCA KLASA 1B !!!

Wszyscy wiemy, że „zaszczepiona w dzieciństwie pasja do książek i czytania jest witaminą dla psychiki i umysłu dziecka, a jednocześnie chroni je przed uzależnieniem od mediów elektronicznych i fałszywych wartości masowej kultury”.Czytanie jest dziś ważniejsze niż było kiedykolwiek w przeszłości, gdyż tylko wyrobiony czytelnik jest w stanie radzić sobie w powodzi informacji i nadążyć za szybkim rozwojem wiedzy.Jeśli chcemy, by dzieci wyrosły na wykształconych, kulturalnych, mądrych i dobrych ludzi wychowujmy je w miłości do książek, codziennie czytając im dla przyjemności.
Nasza szkoła, a tym samym nasza cała klasa 1b, podpisuje się pod hasłami jakie realizowane i propagowane są w ramach akcji „Czytające Szkoły - Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz realizuje zadania priorytetowe MEN i Pomorskiego Kuratora Oświaty i stawia na rozwój czytelnictwa u dzieci.
Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się do naszej akcji!!!Zachęcamy  Rodziców, Dziadków, rodzeństwa, sąsiadów , pracowników naszej szkoły  oraz wszystkich którzy lubią książki i chcą pokazać najmłodszym ich odbiorcom jak ważny jest to element naszego codziennego życia do czytania  swoich ulubionych bajek/opowiadań/ wierszy itp. w naszej klasie!
Prosimy zgłaszać się do wychowawcy klasy  i ustalić dogodny dla Państwa termin spotkania. Pierwszą chętną  była dzisiaj (26 września 2016r)  mama Uli –p. Basia!!!  Bardzo serdecznie dziękujemy  za pięknie przeczytaną  leśną historię o  małych trollach.
Czekamy  ze zniecierpliwością na kolejnych „Odważnych”.
                                                                                                                                 Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią!!!

Visitor IP : 3.137.213.128 1 Unknown - Unknown