Walczymy o salę kinową dla szkoły!

Głosujemy na film

w ramach konkursu "Tesco dla szkół" !

Uczniowie klasy Ia i Ib wzięli udział w konkursie kulinarnym "Tesco dla szkół". Jest to 12 edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczniowie przygotowali filmik, w którym pokazali, że przygotowywanie posiłków może być kreatywną i ciekawą zabawą.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję głosowania na film pt. "KREATYWNI". Walczymy o cenną nagrodę! Szkoła, która uzyska najwięcej głosów w województwie otrzyma ufundowaną przez organizatora salę kinową!

Pomóż Nam zdobyć nagrodę dla Szkoły. Loguj się na stronie konkursu i głosuj codziennie! Zachęć do głosowania całą rodzinę i  znajomych.

Głosować można od 17 listopada do 15 grudnia z konta na stronie www.tescodlaszkol.pl raz dziennie.

LINK DO FILMU: http://tescodlaszkol.pl?film=471

Miesiąc19751