II Konkurs piosenki anglojęzycznej dla przedszkoli - Super Simple Show

W naszej szkole odbył się dziś II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla przedszkoli -

Super Simple Show.

Odwiedziły nas grupy z: Przedszkola "Na Wzgórzu", Przedszkola nr 42, Przedszkola nr 66 "Źródełko", Przedszkola nr 17, Przedszkola nr 35, Przedszkola nr 74, Przedszkola nr 28 oraz Przedszkola nr 87 w Gdańsku,

Wszystkie grupy były wspaniale przygotowane. Dzieci wyróżniały piękne stroje, dekoracje, gesty wykonywane do muzyki.

Po zakończonych występach, uczestnicy obejrzeli scenki z życia Wielkiej Brytanii, przygotowane przez uczniów klas szóstych.

Po burzliwych naradach jury, w skład którego wchodzili: Adam Perzyński, Anna Krause, Katarzyna Pająkowska-Dabrynin, Agnieszka Jasińska i Katarzyna Markiewicz, na podium uplasowały się:

Miejsce I - grupa 5-latków z Przedszkola 66

Miejsce II - grupa 6-latków z Przedszkola 42

Miejsce III - ex aequo duet z przedszkola 42 oraz grupa 5 i 6-latków z przedszkola 74

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

GALERIA ZDJĘĆ :)

Tydzień1902