Warsztaty w Gdańskiej Szkole Artystycznej

Na dzieci czekała fantastyczna zabawa. Najpierw odbyły się warsztaty teatralne, na których uczono ekspresji za pomocą ruchu i głosu. Można było poczuć, że aktor jest kukiełką w ręku reżysera. Potem przyszła kolej na zajęcia plastyczne, podczas których uczniowie zapoznali się z metodą drukowania, jaką jest sitodruk i mozolnie tworzyli logo szkoły na własnych koszulkach.

Następnie dzieci wykonywały hasła kojarzące im się ze szkołą: PRZYJAŹŃ, ZAUFANIE, RESPEKT. Podczas krótkiej przerwy przyszli artyści podziwiali rzeźby i obrazy wykonane przez profesjonalnych artystów. Ostatnim punktem programu były warsztaty taneczne, które zachwyciły wszystkich. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplom stwierdzający, że są stuprocentowymi artystami.

Wizyta w Gdańskiej Szkole Artystycznej była bardzo udana i uczniowie mają nadzieję, że niedługo znów wybiorą się na Manhattan.

Więcej zdjęć tutaj: )

20130513 101504