Poplenerowe refleksje

Plener artystyczny już za nami. To był wyjątkowo udany dzień. Dopisała pogoda i uczestnicy, nasi uczniowie oraz ich rodziny. Każdy z twórców znalazł swój rodzaj artystycznej wypowiedzi -

w malarstwie, w fotografii lub w poezji. Niektórzy próbowali swych sił w każdej z tych dziedzin. W ten sposób powstały niezwykłe prace inspirowane SP 27 i jej tradycją.

Zapał uczestników podczas pleneru był imponujący. Nawet przechodnie na ich widok zatrzymywali się przed szkołą. Widząc rozstawione sztalugi oraz ekspresję malarzy, mieli ochotę przyłączyć się do tworzenia.

Powstałe prace - obrazy, fotografie, wiersze -zostaną zaprezentowane podczas Jubileuszu Szkoły.

Gorąco dziękujemy wszystkim artystom za udział w plenerze!

Gratulujemy Wam talentu, wyobraźni

i wrażliwości.