Computer Science Education Week 2016

hour-of-code-logo.pngDrodzy Rodziceżyjemy w świecie otoczonyprzez technologięI wiemyże jakikolwiek kierunek nasi uczniowie wybiorą jako dorośli, ich zdolność do osiągnięcia sukcescoraz bardziej zależy od zrozumieniajak działa technologia

Dlatego nasza cała szkoła przyłączyła się do największego eventu w historii: The Hour of Code, podczas Computer Science Education Week (5- 11 grudnia).

Ponad 100 milionów studentów na całym świecie brało już udział we wcześniejszych edycjach Hour of Code. Założeniem "godziny kodowania" jest złożenie oświadczenia, że nasza szkoła jest gotowa kształtować w uczniach podstawowe umiejętności XXI wieku. Uważamy, że jesteśmy gotowi zrobić to już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami eventu:

hourofcode.com

Prosimy, poświęćcie Państwo w tym tygodniu codziennie po 15 minut (chociaż z doświadczenia wiemy, że kodowanie wciąga : ), wypróbujcie aplikacje zaproponowane na podanych przez nas stronach i wspólnie z Dziećmi odkrywajcie niesamowity świat kodowania!

Dziękujemy i życzymy miłej zabawy!!!

Katedra zajęć komputerowych – pani Ania i pani Daniela

Visitor IP : 3.145.191.169 1 Unknown - Unknown