Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Chorwacka wizyta w przedszkolu

We wtorek 26 listopada 2013r. na zaproszenie dzieci i wychowawcy z grupy MISIE z Przedszkola nr 15 w Gdańsku pani Barbara Francetic przeprowadziła dla nich lekcję o kulturze chorwackiej.

Dzieci dowiedziały się, gdzie leży Chorwacja, jaka jest jej stolica i flaga, poznały kilka legend chorwackich oraz bohaterów chorwackich bajek dla dzieci, między innymi postać Profesora Baltazara. Poznały też kilka chorwackich słów oraz miały możliwość zagrać w chorwackie gry dla dzieci.

Następnie dzieci przystąpiły do przygotowania chorwackiego deseru CHOCO KUGLICE - pani Barbara pilnowała, żeby wszystko było zgodne z przepisem.

Zmagania dzieci można obejrzeć w galerii zdjęć.

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown