UWAGA REMONT!!!

worker.jpg

Od poniedziałku 16 października rozpoczyna się remont sali numer 13 oraz szatni.

W załączniku zmienione sale dla klas, które według planu mają lekcje w sali nr 13 - TU POBIERZ

AnnaKrause

wicedyrektor

WAŻNE KOMUNIKATY!

Chorwacka wizyta w przedszkolu

We wtorek 26 listopada 2013r. na zaproszenie dzieci i wychowawcy z grupy MISIE z Przedszkola nr 15 w Gdańsku pani Barbara Francetic przeprowadziła dla nich lekcję o kulturze chorwackiej.

Dzieci dowiedziały się, gdzie leży Chorwacja, jaka jest jej stolica i flaga, poznały kilka legend chorwackich oraz bohaterów chorwackich bajek dla dzieci, między innymi postać Profesora Baltazara. Poznały też kilka chorwackich słów oraz miały możliwość zagrać w chorwackie gry dla dzieci.

Następnie dzieci przystąpiły do przygotowania chorwackiego deseru CHOCO KUGLICE - pani Barbara pilnowała, żeby wszystko było zgodne z przepisem.

Zmagania dzieci można obejrzeć w galerii zdjęć.

Wszystkie1962495

Visitor IP : 54.198.108.19 1 Unknown - Unknown