Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

NOC BIBLIOTEK

W piątek 8 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły z klas III – V wzięli udział w ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji! Najwięcej emocji dostarczyła gra szkolna, której celem było rozwiązanie zakodowanych zagadek detektywistycznych oraz odszukanie najstarszej książki w bibliotece. Uczniowie wyposażeni w tablety z aplikacją do skanowania QR kodów wyruszyli do 10 punktów ukrytych na terenie szkoły. Wygrała drużyna w składzie: Łucja Kozłowska, Maja Badur i Agata Jankowska, ale nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy. Świetną zabawą okazał się też konkurs literacki „Opowieści z dreszczykiem” oraz konkurs plastyczny polegający na sporządzeniu portretu pamięciowego. Jedną z atrakcji była też pyszna pizza
Serdecznie dziękujemy paniom Justynie Małeckiej i Joannie Chłodzińskiej za ufundowanie poczęstunku i pięknych nagród! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

Statystyka

Dzisiaj912
Wczoraj3951
Tydzień17925
Miesiąc55674
Wszystkie3448147

Visitor IP : 3.82.52.91 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb