Mikołajkowa wizyta u koszykarzy!

Dzieci były bardzo zainteresowane pracą zawodowego koszykarza. Pytały m.in. o:  jaki byl ich najtrudniejszy przeciwnik, ile czasu poświęcają na trening, czy chcieli zostac kimś innym, jaki jest ich najgroźniejszy przeciwnik w tym sezonie, czy maja specjalna dietę, czy zawsze walczą do samego konca, kiedy się ich kariera zaczęła, co jedzą na śniadanie,ile czasu są w szatni,ile mieli dogrywek,z jakich klubów są,jak często mają trening. Spotkanie przebiegało w bardzo wesołej atmosferze, Josip Bilinovac zaprezentował nawet swój talent plastyczny :)

Oprócz spotkania z zawodnikami dzieci miały również okazję zwiedzić ERGO Arenę. Oprócz miejsc "ogólnodostępnych" jak płyta główna i dolne kondygnacje, miały również możliwość zasiąść w loży prezydenckiej, podejrzeć zawodników na siłowni, zobaczyć jak wyglądają garderoby gwiazd oraz zobaczyć, jak wygląda sala treningowa.

GALERIA ZDJĘĆ :)

LINK DO STRONY TREFLA SOPOT