ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż w naszej szkole, pomimo braku obowiązku zapewnienia opieki w tych dniach - zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 14.12.2018 r., w trakcie zimowej przerwy świątecznej będą pełnione dyżury świetlicowe.
Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły

W

a

n

e

!

!

!

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Młodzi Bankowcy z kl.3B w siedzibie NBP w Gdańsku.

Młodzi Bankowcy z kl.3B w siedzibie NBP w Gdańsku.

Dnia 09.10.2018r  wybraliśmy się na  wyjątkową wycieczkę –do siedziby  NBP w Gdańsku,  by móc zwiedzić instytucję; zapoznać się z pracą w banku oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla nas warsztatach. Czekały na Nas liczne atrakcje, wśród nich: ścieżka edukacyjna – polityka monetarna dla dzieci; nauka obsługi aplikacji NBP Portfel (czyli jak mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi), wystawa historycznego sprzętu do liczenia oraz maszyn do pisania; szybki kurs rozpoznawania autentyczności banknotów, mapa używanych na świecie historycznych monet i banknotów z różnych stron świata oraz zagadki i krzyżówka ekonomiczna. Pani Joanna, prowadząca zajęcia, była pod ogromnym wrażeniem  naszej wiedzy  z w/w tematyki. Liczenie czy  przeliczanie  szło Nam  jak przysłowiowa „burza”. Z matematyki Pani Paulina postawiła wszystkim same 6! Niektórzy pochwalili się również rozległą (jak na swój wiek) wiedzą historyczną….. duma rozpierała wszystkie Panie!!!

Pięknie dziękujemy Pani Joannie za przekazanie trudnej wiedzy ekonomicznej w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób!!!

Wycieczka była strzałem w dziesiątkę -już dzisiaj deklarujemy chęć udziału w kolejnym spotkaniu.

 

Młodzi bankowcy z kl.3b

wraz z nauczycielkami

Znalezione obrazy dla zapytania banknoty i monety

 

 

Statystyka

Dzisiaj457
Wczoraj4310
Tydzień9687
Miesiąc79291
Wszystkie3271579

Visitor IP : 54.236.234.60 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb