Spacer kl.1B po Kolekcji Malarstwa Monumentalnego na Zaspie.

Klasa 1b była 30 września 2016r. na wyjątkowym spacerze…. po Kolekcji Malarstwa Monumentalnego  na  Zaspie. Udało nam się obejrzeć kilka wyjątkowych murali z całej kolekcji liczącej aż 56  tych wspaniałych, niepowtarzalnych „ściennych obrazów” . Poznaliśmy bardzo ciekawą historię ich  powstania. Wszystko to dzięki cudownej p.Basi, naszemu wspaniałemu przewodnikowi. Z dużym zainteresowaniem poruszaliśmy się po zakamarkach Zaspy. W trakcie spaceru udało nam się nawet wygospodarować trochę  czasu na zabawę i zjedzenie śniadania na „łonie natury”. Dla niektórych dzieci  nawet przejazd autobusem miejskim był  atrakcją- to była ich pierwsza taka podróżJ. Tyle atrakcji w jeden dzień…. Przyznać trzeba, że nasze kochane pierwszaki spisały się na medal!!!!!  Wiosną czeka nas …..II część wyprawy na Zaspę.

Pani Basiu -DZIĘKUJEMY!!!!!!

Wdzięczni uczniowie klasy 1b