ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż w naszej szkole, pomimo braku obowiązku zapewnienia opieki w tych dniach - zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 14.12.2018 r., w trakcie zimowej przerwy świątecznej będą pełnione dyżury świetlicowe.
Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły

W

a

n

e

!

!

!

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IB w Centrum Hewelianum

KLASA 1B  W HEWELIANUM

 Z okazji Światowego Tygodnia Kosmosu dnia 05.10.2018r. klasa 1b uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez Centrum Hewelianum.

Czy możemy mieszkać tylko na Ziemi?  Czym jest Księżyc i dlaczego różnie wygląda? Pluton to planeta czy pierwiastek? Czym jest grawitacja? Na takie i inne pytania ,,nie z tej Ziemi” uczniowie uzyskiwali odpowiedzi podczas zajęć.  Centrum Hewelianum już po raz kolejny przygotowało dla najmłodszych niezapomniane  wrażenia. Z pewnością jeszcze tu wrócimy.

Statystyka

Dzisiaj598
Wczoraj4310
Tydzień9827
Miesiąc79431
Wszystkie3271720

Visitor IP : 54.236.234.60 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb