Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Śwatowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Vb

29. września klasa Vb obchodziła Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Każdy uczeń z naszej klasy zmierzył się z zadaniem rozwiązania na czas działań mnożenia. Widać po uśmiechach, że zadanie przypadło nam do gustu. :)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Vb

 

Aneta Wieczorek

Dzieje się w Vb :)

Minęły już dwa miesiące nauki w szkole. Wszystkich uczniów powoli dosięgło zmęczenie i naturalne było odliczanie do pierwszego długiego weekendu w tym roku. A co działo się w pierwszym tygodniu szkoły? Kto pamięta? Klasa Vb uczestniczyla w licznych wycieczkach i zajęciach pozaszkolnych. Nasze wycieczki można było śledzić na bieżąco na stronie klasowej (Klasa Vb) na facebooku :)


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Lekcja o Morzu Bałtyckim w Akwarium Gdyńskim

Lekcja patriotyczna - "Odwiedzamy Miejsca Pamięci Narodowej"

Klasowe wyjscie do kina

Lekcja matematyki w Hewelianum

 

Aneta Wieczorek

 

Co się działo w IVb?

  Co się działo w IVb?

W tym roku klasa IVB bardzo chętnie wychodziła na różne wycieczki i zajęcia pozaszkolne. Udało nam się dwuktornie wziąć udział w warszatach przygotowanych przez Studenckie Koło Naukowe Edukacji De Nowo: "Ptasia stołówka" i "Zimowe zagadki". Wzięliśmy również udział w dwóch festiwalach Festiwalu Innowacyjnej Edukacji i Bałtyckim Festiwalu Nauki. Gdy już troszkę znudził nam się Gdańsk na chwilkę pojechaiśmy zwiedzić Zamek w Malborku, a stąd prawie od razu na Zieloną Szkołę do Stawisk. Jak się mówi, nie samą nauką człowiek żyje, w związku z tym Mikołajki postanowiliśmy spędzić na sportowo i skorzystaliśmy z okazji wspólnej gry w kręgle. W tym roku byliśmy również w Akademii Sztuk Pięknych, gdzie bawiliśmy się w malarzy i Castoramie, gdzie podczas Majsterkowa budowaliśmy samoloty. Tyle się działo... Jeśli chcecie zobaczyć jak świetnie nasza klasa spędziła ten rok to zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Więcej zdjęć na naszym facebooku klasowmy :D

Zimowe zagadki

Ptasia stołówka

Festiwal Innowacyjnej Edukacji

Bałtycki Festiwal Nauki

Wycieczka do Malborka

Zielona Szkoła

Mikołajki

Akademia Sztuk Pięknych

Majsterkowo

 

Aneta Szczepańska

 

Zwierzątko klasowe IVB

Od kilku tygodni klasa IVB wraz z rodzicami przygotowywała się do przyjęcia zwierzątka klasowego. Odbyło się sobotnie spotkanie w celu przygotowania profesjonalnego terrarium. Były również spotkania teoretyczne, na których uczniowie uczyli się jak prawidłowo zajmować się tym zwierzęciem. W tym tygodniu przyszedł czas, aby zwierzę wreszcie zawitało do sali nr 18. Uczniowie w demokratycznych wyborach wybrali mu imię - Kaktusik. A co to za zwierzę? Może sami zgadniecie? :)

 

Zapraszamy do galerii

Wychowawca IVB

Wycieczka klasy IV b

W dniu 2.09 klasa IVb wybrała się na wycieczkę razem z klasą IVa i Va. Miejscem zwiedzania był Plac Trzech Krzyży, Cmentarz Nieistniejących Cmentarzy i Góra Gradowa. Podczas wycieczki dowiedzieliśmy się wiele na temat historii naszego miasta, a przy okazji spędziliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło oczywiście czasu na chwilę zabawy. 

Dziękujęmy wychowawczyniom klasy IVa i Va za wspólną wycieczkę.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Statystyka

Dzisiaj1490
Wczoraj5161
Tydzień6651
Miesiąc60115
Wszystkie3117437

Visitor IP : 54.198.205.192 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb