ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż w naszej szkole, pomimo braku obowiązku zapewnienia opieki w tych dniach - zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 14.12.2018 r., w trakcie zimowej przerwy świątecznej będą pełnione dyżury świetlicowe.
Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły

W

a

n

e

!

!

!

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kronika Va

 

Dzień Chłopaka!

Lubimy naszych Kolegów, więc z okazji ich święta (30 września) przygotowałyśmy dla nich niespodziankę. Najpierw nasza wychowawczyni poprosiła ich o przyjście do biblioteki. My pod ich nieobecność ułożyłyśmy na ławkach słodycze. Po powrocie kolegów do klasy, zaśpiewałyśmy im autorską przeróbkę pewnej piosenki:

Wy chłopacy wiecie jak

Łapać pokemony.

Wiecie jak zaczesać swój fryz

Na tył głowy.

To jest ten, chłopięcy szyk!

To jest ta, powaga w Was!

Chłopcy byli zaskoczeni i zadowoleni. Wesoło i fajnie spędziliśmy ten dzień.

Justyna Szumczyk

Statystyka

Dzisiaj464
Wczoraj4310
Tydzień9693
Miesiąc79297
Wszystkie3271586

Visitor IP : 54.236.234.60 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb