ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż w naszej szkole, pomimo braku obowiązku zapewnienia opieki w tych dniach - zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 14.12.2018 r., w trakcie zimowej przerwy świątecznej będą pełnione dyżury świetlicowe.

n

!

Kronika Va

Warsztaty patriotyczne

10 maja 2017 r. klasy 4-6 wzięły udział w warsztatach patriotycznych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Pierwsza część odbywała się w klasach. Zostaliśmy podzieleni na 5 grup. Każda otrzymała inne zadanie. M.in. musieliśmy napisać listy w imieniu carycy Katarzyny II i Ignacego Potockiego, przygotować stroje dla tych postaci historycznych, wymyślić zapowiedź oraz wybrać muzykę. Udało nam się zmieścić w 90 minutach.

Druga część warsztatów miała miejsce na małej sali gimnastycznej. Każda z klas zaprezentowała rezultaty prac wykonanych w grupach. Lubimy takie lekcje historii.

Ania Frączek

Visitor IP : 54.236.234.60 1 Unknown - Unknown