ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż w naszej szkole, pomimo braku obowiązku zapewnienia opieki w tych dniach - zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 14.12.2018 r., w trakcie zimowej przerwy świątecznej będą pełnione dyżury świetlicowe.

n

!

Kronika Va

„Dynastia Miziołków”

23 maja 2017 r. klasy 4-6 wybrały się do Multikina na spektakl pt. „Dynastia Miziołków”. Przedstawienie było interesujące i bardzo śmieszne, tylko niektórzy z nas mieli słabe miejsca, ponieważ znajdowały się z boku sceny i mniej było widać.

Na początku Miziołek przedstawił nam swoją rodzinę, a potem oglądaliśmy zabawne scenki           z życia domowego i szkolnego. Po każdej z nich aktorzy otrzymywali od nas gromkie brawa. Najgłośniej śmieliśmy się, gdy główny bohater symulował chorobę, by nie iść do szkoły.

To było udane wyjście.

Weronika Galińska