Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wrzesień 2017 - klasa 6a

Pamiętnik klasy VIA

 

WRZESIEŃ

 

4 września 2017 r.

Spotkaliśmy się w większym gronie, jest nas aż 28 uczniów. Do naszej klasy dołączyły Ola Szymkowiak i Saida Nazrullaeva. Z ciekawością i niepokojem czekamy na to, co nam przyniesie nowy rok szkolny. Jacy nowi nauczyciele będą nas uczyć, jakich nowych rzeczy się nauczymy?

 

 

5 września 2017 r.

We wtorek poszliśmy z klasą na wycieczkę pod Pomnik Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Pomnik jest nietypowy, oryginalny i trudno nam było zrozumieć jego przesłanie. Następnie udaliśmy się na tyły budynku Poczty, w miejsce, gdzie rozstrzelano Pocztowców. Straszne jest to, co zrobili Hitlerowcy. Niedaleko jest drugi pomnik upamiętniający Polaków walczących za Gdańsk. Na koniec, przeszliśmy się po nowym moście zwodzonym nad Motławą. Wycieczka była udana.

Jakub Szmagliński

 

7 września 2017 r.

Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Parku Oliwskim, gdzie odwiedziliśmy dwa oddziały Muzeum Narodowego w Gdańsku.

W Oddziale Etnografii- Spichlerzu Opackim zobaczyliśmy m.in. jak wyglądał połów ryb w XVIII i XIX w.  Z kolei w Oddziale Sztuki Nowoczesnej - w Pałacu Opatów, obejrzeliśmy dzieła polskich artystów.

Korzystając z dobrej pogody zjedliśmy na świeżym powietrzu drugie śniadanie, a resztkami nakarmiliśmy gołębie.

Wycieczka była bardzo udana i spodobała się całej klasie. Chętnie wybierzemy się do Oliwy ponownie. 

 Bartłomiej Wiśniewski

 

 

12 września 2017 r.

Dzisiaj na lekcji wychowawczej wybieraliśmy samorząd klasowy. O funkcję gospodarza klasy ubiegało się 5 osób. Najwięcej głosów zebrała Michalina Maciagowska. Jej zastępcą został Stanisław Maciągowski, a skarbnikiem – Marek Urbaniak. Zostały także przydzielone inne funkcje, np. łącznika z biblioteką (Kasia Pierzynowska i Gosia Połeć), odpowiedzialność za gazetki (Zosia Żemajtys i Ania Frączek) czy przydzielanie dyżurnych (Maks Gajo).

Naszemu samorządowi życzymy sukcesów w pracy na rzecz klasy i szkoły.

Justyna Szumczyk

 

 

Więcej informacji z życia klasy VIa po majówce!

Statystyka

Dzisiaj1838
Wczoraj4660
Tydzień6498
Miesiąc57599
Wszystkie3550553

Visitor IP : 54.196.208.187 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb