Tydzień pełen emocji

W środę - 14 maja, Bartosz Filipowicz reprezentował nasza szkołę w konkursie matematycznym "I Ty możesz zostać Pitagorasem 2014" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 58. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki. Również tego samego dnia, uczennice: Klaudia Banit, Monika Kulińska i Oliwia Wiszniewska reprezentowały klasę trzecią w konkursie recytatorskim "Poetycki zwierzyniec" organizowanym przez nasze Panie nauczycielki - Beatę Janecką i Ewę Pilarską. W konkursie tym Oliwia Wiszniewska zajęła I miejsce. Na zakończenie konkursowego tygodnia- w sobotę 17 maja, kolejni uczniowie - Jakub Jaskólski i Weronika Toczek, reprezentowali naszą szkołę w konkursie "Legendy słowem i pędzlem malowane" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48. Jakub pięknie opowiedział widowni i komisji legendę o gdańskich stolemach. Natomiast Weronika wykonała świetną ilustrację do tej legendy. Niestety naszym uczestnikom nie udało się zdobyć żadnego zaszczytnego miejsca.

a Barta Kuba

Pragnę serdecznie pogratulować moim uczniom odwagi i chęci do chwalenia się swoimi zdolnościami oraz próbowania swoich sił we wszelkich konkursach.

Wychowawca kl. 3

Visitor IP : 3.23.101.60 1 Unknown - Unknown