Uroczystość wręczenia nagród konkursu "Przemalowujemy dzieła Mistrzów"

d.mistrzow

Patronat honorowy

patronat dziela

Uroczystość wręczenia nagród

Zwycięzcom 4. edycji

wojewódzkiego konkursu

Przemalowujemy dzieła Mistrzów

Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej

już za nami. Impreza odbyła się w jednej z przepięknych sal Akademii Sztuk Pięknych

w Gdańsku. Tam też miał miejsce wernisaż najciekawszych prac (jeszcze do niedzieli będzie można je oglądać w ASP).  Naszym gospodarzem była pani Aleksandra Jadczuk- dziekan malarstwa i nieformalny Patron Honorowy naszej imprezy.

IMG 20171208 100615

Nagrody z rąk przedstawiciela ZNP pana Marka Murawskiego i organizatora konkursu pana dyrektora Adama Perzyńskiego otrzymali również uczniowie naszej szkoły. Przypominamy, że Maja Gościak i Szymon Wierejko zajęli II miejsca. Na wernisażu można było też zobaczyć obraz Klaudyny Pytlewskiej drugiej naszej utalentowanej uczennicy.

Jeszcze raz gratulujemy Zwycięzcom i wszystkim Uczestnikom konkursu.

Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze Jadczuk za zaproszenie nas do Akademii Sztuk Pięknych i za miłe, a także „słodkie” przywitanie wszystkich uczestników konkursu. Jesteśmy wdzięczni sponsorom nagród: Związkowi Nauczycielstwa Polskiego, Radzie Rodziców SP 27 oraz Paniom: Jolancie Jackowskiej i Justynie Małeckiej za ufundowanie bardzo cennych nagród dla 26 laureatów, a Pani Justynie Grzechnik- Kowalskiej za pracę w komisji konkursowej.

W imieniu organizatorów

Ewa Pilarska i Małgorzata Niechwiedowicz