ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "THE BRITISH SONGS"

SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU „THE BRITISH SONGS”

Zapraszamy na szkolne eliminacje konkursu piosenki brytyjskiej w języku angielskim w środę 18. 12. 2013 o 11.15 w sali numer 18.

Uwaga! Podkładem muzycznym może być nagranie instrumentalne na dowolnym nośniku (płyta CD lub pendrive)Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści! Do etapu międzyszkolnego zakwalifikuje się jeden solista i jeden zespół. W skład jury wchodzą Hanna Potrykus i Agata Zawistowska.

Lista osób zgłoszonych do udziału w konkursie:

Kacper Sylka, Monika Karolak, Maja Kloda, Adrianna Wardowska, Patryk Sęk, Paweł Gierszewski, Kulińska Karolina, Maria Procka, Kinga Jurec, Oliwia Drewa, Patryk Żuk, Kacper Demediuk, Jan Gulczyński, Łukasz Filipski, Krzysztof Kumur, Rafał Karolak, Magda Stańczyk, Karolina Kowalewska, Sebastian Sęk, Tymon Sulima.

Wczoraj1963

Visitor IP : 3.15.218.254 1 Unknown - Unknown