Plener artystyczny

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Absolwenci!

Gorąco zapraszamy Was do udziału w plenerze artystycznym „Obrazy i Słowa”.

Plener odbędzie się 3 października 2015r. w godz.10.00-13.00 na terenie SP 27. Zanim przystąpimy do twórczego działania, spotkamy się w sali nr 1 (świetlica).

Do wyboru będziemy mieli trzy dziedziny artystyczne: fotografikę, plastykę i literaturę.

Inspiracją i tematem przewodnim pleneru będzie Nasza Szkoła. Stworzone dzieła zostaną zaprezentowane na wystawie podczas obchodów 70-lecia SP 27 oraz na stronie internetowej szkoły.

Bardzo prosimy, żebyście zabrali ze sobą odpowiednie narzędzia – malarze pędzle i farby, fotograficy aparaty, a pisarze pióra.

Byłoby Nam wszystkim miło, gdybyśmy wszyscy zabrali ze sobą „koszyki piknikowe”, czyli coś słodkiego dla siebie i kogoś drugiego.

Zgłoszenia należy przesłać do 1 października 2015 r. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W temacie e-maila proszę wpisać plener artystyczny, a w treści – podać swoje imię i nazwisko oraz dziedzinę sztuki.

Do zobaczenia na plenerze!

Daniela Budzisz-Kurr, Beata Janecka, Małgorzata Niechwiedowicz, Ewa Pilarska

Miesiąc19514