I Turniej Piłki Nożnej im. Barbary Rutkowskiej

maĹe133.png

W niedzielne przedpołudnie, jako jedna z imprez towarzyszących 70-leciu naszej Szkoły, odbył się I Turniej Piłki Nożnej im. Barbary Rutkowskiej. W rozgrywkach wzięli udział absolwenci naszej szkoły, którzy przed laty byli zawodnikami Uczniowkiego Klubu Sportowego Orliki, a także drużyna przyjaciół SP 27. Turniej był okazją do spotkania z trenerem Jackiem Grembockim.

Zawodnicy dali z siebie w meczach wszystko, rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim sportowym poziomie, a strzelonych goli nie powstydziłby się Robert L. :)

Najlepszą drużyną okazała się drużyna Przyjaciół SP 27, najlepszym zawodnikiem pan Paweł Koprowski z ekipy Przyjaciół SP 27, najlepszym bramkarzem zaś Mateusz Budzyński z drużyny rocznika 95.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, rodzicom Orlików za miłe wspomnienie pani Basi.... Do zobaczenia na II Turnieju!

GALERIA ZDJĘĆ!!!

Miesiąc20597