Otwarcie zmodernizowanej sali gimnastycznej

Goście wysłuchali piosenki o Budżecie Obywatelskim w wykonaniu uczniów klasy III, którzy wraz z panią Anią ułożyli do niej słowa. Następnie wiersz o tematyce sportowej recytowała Marysia Połeć - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

SŁOWA PIOSENKI O BUDŻECIE OBYWATELSKIM - kliknij, żeby pobrać

Najważniejszą częścią uroczystości było otwarcie ścianki wspinaczkowej. Przecięcia wstęgi dokonali: pan Piotr Kowalczuk, pan Włodzimierz Bartosiewicz, Marysia Połeć i Igor Czerwiński.

20141008 177

Igor był rónież pierwszym użytkownikiem ścianki - z asekuracją pana Patryka wspiął się na samą górę. Jego wspinaczka wywołała ogromny aplauz.

Na zakończenie imprezy wystąpiły nasze szkolne cheerleaderki.

Zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe prace, nagrodzone w konkursie plastycznym dla klas 0-III.

Po części artystycznej goście wraz z dyrekcją szkoły udali się na balkon, skąd mogli obejrzeć pokaz funkcjonalności zmodernizowanej sali. Zajęcia prowadziła pani Alicja i pan Patryk.

20141008 302

Nie mogło zabraknąć tortu, wykonanego przez panią Maję - mamę Mikołaja J. z klasy III.

20141008 264

Jako podsumowanie nie wypada napisać nic innego, jak głośno wypowiedziane dzisiaj przez wszystkie dzieci DZIĘKUJEMY!!!

GALERIA ZDJĘĆ :)

Visitor IP : 18.117.165.66 1 Unknown - Unknown