Piszemy listy do świętego Mikołaja, bijemy rekord!!!

Akcja „Otocz ERGO ARENĘ życzeniami” – prócz nadziei, że Święty Mikołaj spełni wszystkie życzenia – przyniesie wymierną pomoc dzieciom, które bardzo jej potrzebują. Jeżeli połączone listy dadzą długość 412 metrów, każdy z podopiecznych Domów Dla Dzieci „To Nasz Dom” w Ustce i Słupsku otrzyma wspaniały, świąteczny prezent.

Autor najładniejszego listu otrzyma bon o wartości 3000 złotych do wykorzystania na przedświąteczne zakupy w Galerii Bałtyckiej. Nagrodzone zostaną także szkoły, które dostarczą największą liczbę listów. Będą mogły one zdobyć voucher na kwotę 1500 złotych do wykorzystania w sklepie Sportpoland.com, zestawy puzzli i gier firmy Trefl oraz bilety na mecze drużyn zaangażowanych w projekt lub voucher na trzy godziny korzystania z sali treningowej ERGO ARENY i zwiedzanie obiektu, a także wejście dwóch klas do centrum Loopy’s World.

Listy - pisane przez dzieci, rodziców, dziadków.....WSZYSTKICH W JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI przynosimy do 17 grudnia do sali numer 16 :)

Ważne, by każdy list oznaczony był z przodu metryczką z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu autora oraz ewentualną nazwą szkoły.

Visitor IP : 3.139.97.157 1 Unknown - Unknown