Scratchomania - wyniki

Scratchomania

Szkolny konkurs na grę komputerową utworzoną w programie Scratch rozstrzygnięty

Komisja konkursowa w składzie Kamil Bartodziejski, Kuba Skrobot, Dominik Solarewicz i Daniela Budzisz_ Kurr oceniając następujące cechy prac: grywalność, grafikę, dźwięk, dostosowanie do wieku odbiorców (uczniowie klas I-III) przyznała:

I miejsce-  Recykling Game, autor Jakub Skrobot

II miejsce- Scratchy Jetpackers, autor Dominik Solarewicz

III miejsce- Gra, autor Przemysław Szumczyk

Wyróżnienie- Trafic Racers, autor Paweł Kurpiewski

Autorzy nie brali udziału w ocenie własnej pracy, udzielali natomiast wyjaśnień i odpowiadali na pytania kolegów. Podczas testowania gier przekazano sobie nawzajem wiele cennych wskazówek i uwag. Dyskusja nad przyznaniem miejsc była rzeczowa- w końcu brali w niej udział specjaliści. J

Podczas spotkania zostało także wręczone wyróżnienie Kamilowi Bartodziejskiemu za prowadzenie części lekcji informatyki i techniki.

Wręczono również Kamilowi Bartodziejskiemu i Kubie Skrobotowi wyróżnienie Motyla i Żyrafy (nauczyciela informatyki)

za film Kaczory i ich kłótnia. Czekamy na następne filmy. J

Dziękujemy bardzo Pani  Iwonie Stanek za wsparcie organizowanego przez uczniów konkursu i ufundowanie cennych i użytecznych dla informatyka nagród, które sprawiły wiele radości zwycięzcom.

Daniela Budzisz- Kurr

Wczoraj1963