I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH - zgłoszenia

Uwaga uczniowie klas I-III!

Zaparszamy Was do udziału w eliminacjach szkolnych I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH.

Nasza szkoła jest organizatorem tego konkursu, tym bardziej mamy nadzieję na duże zainteresowanie wśród naszych uczniów.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 6 kwietnia 2018 r. (w treści maila proszę podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę, w tytule: KEEP CALM AND LEARN ENGLISH - zgłoszenie).

O terminie eliminacji szkolnych poinformujemy później.

W finale naszą szkołę będzie reprezentował jeden uczeń z klasy I, jeden z klasy II i jeden z klasy III.

Zapraszamy!

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin