Spelling Master 2018/2019 - podsumowanie
- Katarzyna Pająkowska
- Odsłony: 15360
KLASY 0 - 2
laureaci:
Natalia Wierzbicka 2b - 60 pkt.
Błażej Kurkowski 2a - 60 pkt.
Aleksander Najder 1b - 60 pkt.
Hanna Miśkiewicz 2a - 59 pkt.
Wiktor Stefański 1a - 58 pkt.
Maciej Czarkowski 1b - 56 pkt.
uczestnicy:
Marta Czarkowska 1b - 51 pkt.
Piotr Bieschke 1a - 43 pkt.
Olga Fałtynowicz 2a - 43 pkt.
Miłosz Abramski 1a - 32 pkt.
Ignacy Kowalski 1b - 16
Filip Parzyk 2b - 8 pkt.
Ewa Wałachowska 1a - 1 pkt.
KLASY III - IV
laureaci:
Maja Grodzicka 4a - 60 pkt.
Maja Konikowska 4c - 60 pkt.
Daria Szyłańska 4b - 59 pkt.
Lidia Rojek 4c - 59 pkt.
Dominik Kurkowski 4b - 56 pkt.
Milena Kusy 4a - 55 pkt.
uczestnicy:
Ksawery Kowalski 4a - 54 pkt.
Maja Mrozik 4b - 54 pkt.
Daria Śreniawa-Pisarska 4b - 44 pkt.
Alicja Rzedzicka 4c - 42 pkt.
Hanna Kallnik 4c - 39 pkt.
Natalia Gałęzowska 4a - 33 pkt.
Robert Fryśny 4b - 25 pkt.
Zuzanna Saliniewicz 4b - 20 pkt.
Ignacy Kaszuba 4a - 18 pkt.
Szymon Woźnica 3b - 17 pkt.
Jan Szukalski 4b - 15 pkt.
Cezary Trojanowski 4c - 10 pkt.
Wiktor Saliniewicz 3a - 7 pkt.
Maja Badur 4c - 6 pkt.
Julia Szulc 4c - 5 pkt.
Julia Szulc 3a - 2 pkt.
Kira Kamma 4a - 2 pkt.
Patrycja Wojda4a - 2 pkt.
KLASY V - VI
laureaci:
Mateusz Redłowski 5d - 59 pkt.
Jakub Kreczman 5a - 59 pkt.
Piotr Toczek 5d - 59 pkt.
Julia Czarkowska 5c - 59 pkt.
Piotr Wałejko 5d - 58 pkt.
Zuzanna Żemojtel 6a - 56 pkt.
Paweł Mont 6a - 56 pkt.
uczestnicy:
Łucja Kozłowska 6b - 54 pkt.
Kaja Woźnica 5d - 52 pkt.
Natalia Wierzchowska 5b - 42 pkt.
Marta Abramska 5c - 35 pkt.
Jakub Słowak 5a - 30 pkt.
Natalia Dekańska 6a - 27 pkt.
Emilia Szłoińska 6b - 24 pkt.
Tymon Rydzkowski 5d - 22 pkt.
Borys Fałtynowicz 5a - 11 pkt.
Igor Orkwiszewski 5b - 8 pkt.
Zuzanna Olszewska 6b - 8 pkt.
Hanna Świątek 5c - 5 pkt.
Maria Andrzejewska 5c - 2 pkt.
KLASY VII-VIII
laureaci:
Zuzanna Peć 8b - 56 pkt.
uczestnicy:
Wiktoria Dropiewska 8a - 53 pkt.
Katarzyna Pierzynowska 7a - 48 pkt.
Aleksandra Kowalczuk 8b - 47 pkt.
Klaudia Banit 8b - 43 pkt.
Wojciech Kordunowski 8b - 41 pkt.
Maja Gościak 8b - 39 pkt.
Maciej Abramski 8a - 37 pkt.
Aleksander Słowak 8a - 33 pkt.
Marta Szczypior 8a - 24 pkt.
Mateusz Krauze 8a - 22 pkt.
Mikpłaj Radke 8a - 16 pkt.
Klaudyna Pytlewska 8b - 14 pkt.
Miłosz Frydrychowicz 7a - 10 pkt.
Jakub Wiszniewski 7a - 10 pkt.
Justyna Szumczyk 7a - 8 pkt.
Igor Abramczuk 7a - 8 pkt.