My Dream Trip - konkurs dla klas 5-6

Zadaniem uczestników jest przygotowanie prezentacji w języku angielskim w programie POWER POINT 2007 (5-10 slajdów) indywidualnie lub w zespołach dwuosobowych.

Prezentacje powinny zawierać m.in. odpowiedź na poniższe pytania:

• Pomyśl o miejscu/ miejscach na świecie, które pragniesz odwiedzić
  • Zdobądź informacje na temat kultury danego kraju, zabytków, miejsc, które warto zobaczyć
  • Zastanów się, dlaczego chciałabyś/chciałbyś odwiedzić właśnie to miejsce
  • pomyśl o tym, jak mogłabyś/ mógłbyś się tam dostać, gdzie zamieszkać
  • Zastanów się nad oprawą graficzną i muzyczną projektu- wykorzystaj znane ci możliwości aplikacji power point, pasujące do twojego pomysłu

Gotowe prace należy przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 20 kwietnia 2015 r.

Najlepsze prace będą reprezentowały naszą szkołę w etapie międzyszkolnym tego konkursu.

Zapraszamy do udziału!!!

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin