Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa II B w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej…zatańczyła z całym światem!!!

Klasa II B w Polskiej Filharmonii Bałtyckiejzatańczyła z całym światem!!!

Dnia 15 stycznia 2018r klasa IIb wyruszyła do  Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na cudowny i niepowtarzalny koncert karnawałowy –pełen wspaniałej muzyki; przepełniony tańcem i magią tęczowych kolorów .Podczas tego fantastycznego wydarzenia tańczyli nie tylko  tancerze, ale i ….. instrumenty popisywały się w tanecznych rytmach – wirtuozowski klarnet, saksofon o promiennym muzycznym kolorze. Powitały  Nas trąbki, które mają w swojej historii taneczne źródła. Dodając fortepian, perkusję, kontrabas, vocal wyruszyliśmy w magiczną krainę tańców świata. Rozpoczęliśmy od marsza, potem w stylowym wiedeńskim salonie obejrzeliśmy eleganckiego walca, tango A. Piazzolli zagrał saksofon a następnie klarnet rozbawił nas słoneczną polką. Była też włoska tarantella, rosyjski taniec w oszałamiających strojach oraz żywiołowy taniec cygański. Odwiedziliśmy  też afrykański busz! Taniec afrykański, rozpoczęły bębny a zatańczona bajka „Lampa Aladyna” przeniosła Nas w zupełnie inny świat. Nie zabrakło też nowoczesnych, pełnych energii i temperamentu amerykańskich przebojów m.in. z musicalu Foot Loose. N koniec wspólnie zatańczyliśmy z całym światem w pięknej sali Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Poprzez taniec i muzykę poznaliśmy kulturę, zwyczaje bliskich i dalekich krajów. Było cudownie!!!

Znalezione obrazy dla zapytania karnawal obrazy

Dziękujemy s.Elżbiecie za opiekę podczas wycieczki:)

Uczniowie klasy IIB wraz z wychowawczynią

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj1960
Wczoraj3136
Tydzień1960
Miesiąc68539
Wszystkie3354945

Visitor IP : 54.227.76.180 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb