Budżet Obywatelski 2018 - głosowanie ruszyło!

Jak co roku prosimy Państwa o pomoc w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim!

KIEDY? 18.09.2017 - 02.10.2017

GDZIE? Za pośrednictwem strony: https://gdansk.budzet-obywatelski.org/

PROJEKT DZIELNICOWY WRZESZCZ GÓRNY nr 12 - Parki naukowo-muzyczne dla każdego

21844234_1193827757427446_616528931_o.jpg

W imieniu Uczniów i całej społeczności szkolnej - DZIĘKUJEMY!!!

Malowanie sali nr 2

Drodzy Rodzice,

w sobotę 1.10.2016 r. będziemy malować naszą salę. Wszystkich chętnych zapraszam z wałkami, pędzlami i z zapałem do pracy do szkoły na godzinę 9:30.

Będę na Państwa czekała. Szczegółowe informacje znajdują się w mailu przesłanym przez Panią Maję Żemojtel.

Do zobaczenia,

Ewa Pilarska

Wycieczka na Hel kl.3a

Dnia 11.09.2015r. uczniowie kl.3a uczestniczyli w bezpłatnej wycieczce na Hel, dzięki uprzejmości dyrekcji Zespołu Szkół Morskich i pani Beaty Mont. Rejs rozpoczęliśmy z przystani na Targu Rybnym katamaranem ,,Opal”, a chętni uczestnicy podróży mieli nawet okazję zostać ,,kotkami”.

Na Helu z ciekawością obejrzeliśmy karmienie szarych fok. Dowiedzieliśmy się, że nie należy wrzucać pieniędzy do wody, ponieważ foki je połykają, a to szkodzi ich zdrowiu.

Zaopatrzeni w pamiątki z wycieczki, pełni morskich wrażeń i nowej wiedzy o fokach, wróciliśmy szczęśliwi do Gdańska.

Gra terenowa klas trzecich na Westerplatte

Dnia 16.09.2015r. uczniowie klas trzecich wraz z nauczycielami wzięli udział w grze edukacyjnej „Westerplatte – znajdź klucz do historii” przygotowanej przez Muzeum II Wojny Światowej.

Celem gry edukacyjnej było przybliżenie historii Westerplatte i zapoznanie z obiektami znajdującymi się na półwyspie. Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy i otrzymywali zadania, które poprzez rozwiązywanie historycznych zagadek w formie zabawy zdobywali wiedzę, ucząc się jednocześnie pracy w zespole. W grze edukacyjnej brali również udział rekonstruktorzy, którzy pomagali uczniom wykonywać zadania oraz opowiadali o wyposażeniu i umundurowaniu żołnierzy w okresie II wojny światowej. Dodatkową atrakcją dla uczniów były przejazdy drezynami na terenie dawnej Wojskowej Składnicy Tranzytowej.

Zajęcia techniczne kl.3a

Drodzy Rodzice!

01 października 2015r. w czwartek dzieci na zajęciach technicznyych będą wykonywały ,,Stwory z surowców wtórnych" na konkurs klasowy. Potrzebne będą: pudełka, kubki, papier,materiał, klej, nożyczki, patyczki itp.

Pozdrawiam Anna Szmit

Dzisiaj2008