"Kodeks dobrej zabawy" - warsztaty 1 b w ECS

W piękny i słoneczny dzień uczniowie klasy 1 B wyruszyli w długą podróż do centrum Gdańska, a dokładnie w samo serce historii miasta – do Europejskiego Centrum Solidarności.

Po długiej podróży – najpierw autobusem, później tramwajem (co dla niektórych było nie lada przeżyciem, pierwszym w ich życiu), dotarliśmy na miejsce. Czekała na nas już tam pani animatorka, która prowadziła z nami warsztaty pt. „Kodeks dobrej zabawy”. Poznawaliśmy zasady współpracy poprzez wspólną zabawę. Ileż było przy tym radości i śmiechu.

Po krótkim zwiedzaniu nowego obiektu od środka wyruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie czekał już na nas pyszny szkolny obiad. Wszędzie dobrze, ale w naszej szkole NAJLEPIEJ ! J

a

Na pewno jeszcze tu wrócimy, aby dowiedzieć się więcej o Solidarności i historii naszego miasta.

Visitor IP : 3.138.125.2 1 Unknown - Unknown