Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Klasa IV d w Muzeum Archeologicznym

13 października w piątek byliśmy w Muzeum Archeologicznym na lekcji historii. Temat,, Podróż w dawne czasy." Pani przewodnik opowiadała nam o prehistorii, o pracy archeologów. Na koniec lekcji  można było zobaczyć i dotknąć prawdziwe eksponaty. Było bardzo ciekawie.

Jadwiga Trzcińska

Tydzień integracji kl. IV d

Pierwszy tydzień w szkole to tydzień integracji z nowym wychowacą. Było na sportowo, kulturalnie i naukowo.

Jadwiga Trzcińska

Wybór samorządu klasowego

Po burzliwych wyborach samorząd klasowy został wybrany na rok 2017/2018:

Przewodnicząca: Julia Żywicka

Wiceprzewodniczący: Piotr Wałejko, Nel Ornowska

Skarbnik: Urszula Siuchnińska, Filip Jaroszewicz

Wychowawca

Fotoreportaż z Olsztyna klasy 3D

Klasa 3D w obiektywie na wycieczce w Olsztynie

Olsztyn 2

Olsztyn 4

Olsztyn 6

Olsztyn 7

Olsztyn 5

Olsztyn 8

Kl.3D w Pizzerii Gusto Dominium

Warsztaty kl.3d w Pizzerii Gusto Dominium

Z niecierpliwością czekaliśmy na warsztaty w Pizzerii Gusto Dominium. Mieliśmy okazję zobaczyć mini pokaz tego, w jaki sposób przygotowywana jest pizza oparta na tradycyjnej, włoskiej recepturze. Mogliśmy skosztować swojego ulubionego rodzaju pizzy oraz wykonać kreatywne dekoracje z pizzą w roli głównej. Dzięki warsztatom dowiedzieliśmy się jak nazywa się czapka pizzera i gdzie przyrządzono pierwszą pizzę. Pod koniec spotkania uczniowie wykazali się niesamowitą wiedzą z warsztatów i odpowiadali bezbłędnie na bardzo trudne pytania. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy wraz z drobnymi upominkami. Wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni.

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown