Klasa VIb w Przywidzu

Czas wycieczek się rozpoczął. Klasą, która zainicjowała wyjazdy, była VIb. Bowiem już 19 kwietnia uczniowie wyjechali pociągiem do Wejherowa, stamtąd zaś autokarem do Przywidza, kaszubskiej wsi.
Podczas trzydniowego biwaku wiele się działo: zawody w przeciąganiu liny, biegi w „googlach”, nauka strzelania z łuku, wspinaczka na sztucznej ścianie, biegi na orientację, nocne gry, ognisko itp.
Ważnym punktem programu byli goście: wychowawczyni VIb pani Aneta Wieczorek oraz wicedyrektor SP 27 pani Anna Krause.
Pobyt w Przywidzu to była nie tylko świetna zabawa, ale także nauka: współżycia w grupie, rezygnowania z własnego egoizmu, wygody; przezwyciężania słabości, lęków.
Wszyscy, zarówno uczniowie jak i opiekunowie, pani Kasia Markiewicz i pani Małgorzata Niechwiedowicz, „uczyli” się sumiennie i zasłużyli na 6.

Śwatowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Vb

29. września klasa Vb obchodziła Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Każdy uczeń z naszej klasy zmierzył się z zadaniem rozwiązania na czas działań mnożenia. Widać po uśmiechach, że zadanie przypadło nam do gustu. :)

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Vb

Aneta Wieczorek

Dzieje się w Vb :)

Minęły już dwa miesiące nauki w szkole. Wszystkich uczniów powoli dosięgło zmęczenie i naturalne było odliczanie do pierwszego długiego weekendu w tym roku. A co działo się w pierwszym tygodniu szkoły? Kto pamięta? Klasa Vb uczestniczyla w licznych wycieczkach i zajęciach pozaszkolnych. Nasze wycieczki można było śledzić na bieżąco na stronie klasowej (Klasa Vb) na facebooku :)

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Lekcja o Morzu Bałtyckim w Akwarium Gdyńskim

Lekcja patriotyczna - "Odwiedzamy Miejsca Pamięci Narodowej"

Klasowe wyjscie do kina

Lekcja matematyki w Hewelianum