Maratończycy dobiegli do mety

Nasza Szkoła we współpracy z I Zespołem Szkół Społecznych STO w Gdańsku i z SP nr 82 oraz Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku już od sześciu lat jest organizatorem tych niezwykłych, czytelniczych zmagań. Ponadto SP27 jest współtwórcą formuły konkursu oraz autorem logo konkursu dla najmłodszych i dla klas IV- VI.

Wśród finalistów odbierających nagrody znalazły się:

Zofia Bielawa (klasa 1),

Julia Peć (klasa 1),

Maria Połeć (klasa 5).

Marysia Połeć była także osobą współprowadzącą uroczystość.

Oktawia Rąbca (klasa VI) grą na skrzypcach stworzyła piękny nastrój w Dworze Artusa.

Dyrektor SP nr 27, pan Adam Perzyński, wręczał nagrody laureatom, finalistom i wyróżnionym „biegnącym” w Maratonie „Spotkacie nowych przyjaciół".

Najlepsi Maratończycy w naszej szkole:

Maria Połeć, Zosia Bielawa, Julia Peć, Zosia Sokołowska, Anna Kamińska, Małgosia Połeć, Jakub Glugla, Hanna Świątek, Katarzyna Pierzynowska, Lidka Kowalczuk, Weronika Ciszewska, Julia Czarkowska, Franciszek Bielak, Filip Marjański, Lena Sprengel, Maria Andrzejewska.

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY

DO UDZIAŁU W KONKURSIE WE WRZEŚNIU!!!

RELACJA Z DWORU ARTUSA
FOTOGRAFIE Z UROCZYSTOŚCI