Świetlica profilaktyczna Fabryka dziecięcych uśmiechów 2018

Uwaga Rodzice uczniów klas I

trwa rekrutacja piętnastoosobowej grupy pierwszaków do projektu profilaktycznego "Fabryka dziecięcych uśmiechów". W ramach projektu ta sama grupa dzieci weźmie udział w następujących zajęciach:

Poniedziałek: 13:00- Profilaktyczne zajęcia komputerowe- prowadzący: Anna Krause, Jagna Zając

Wtorek: 7:30- Terapia wspierająca rozwój- prowadzący: Ewa Pilarska, Beata Janecka

Czwartek: 7:30-Trening umiejętności społecznych- prowadzący: Anna Meslin, Aneta Wieczorek

15:20- Unihokej/ ścianka wspinaczkowa (na zmianę co tydzień)- prowadzący: Jagoda   Wieczorek, Mariola Żeromska

Piątek: 7:30- Biblioterapia/ arteterapia (na zmianę co tydzień)- prowadzący: Beata Janecka, Ewa Pilarska

Ponadto raz w miesiącu w ramach projektu odbędą się warsztaty przyrodnicze z p. Anetą Wieczorek

Dodatkowo w ramach projektu przeznaczone są dwie godziny konsultacji z psychologiem (jedna dla dzieci; jedna dla rodziców).Na spotkania należy umawiać się bezpośrednio z psychologiem.

Dzieci zabierane są na zajęcia ze świetlicy szkolnej. Zajęcia rozpoczynamy od 01.10.2018r.

Zgłoszenia dzieci imię, nazwisko i klasa na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 27.09.

Miesiąc20809

Visitor IP : 3.137.161.222 1 Unknown - Unknown