Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

kuratoryjny matma wsz

12 listopada 2012 roku, trzynaścioro uczniów z klas IV – VI wzięło udział w pierwszym etapie (szkolnym) Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

„Mali matematycy” stanęli przed trudnymi zadaniami, ale miejmy nadzieję, że rozwiązali je bezbłędnie.

Aby przejść dalej, do etapu rejonowego, należy zdobyć przynajmniej 13 punktów (na 18 możliwych). Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki! :)

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown