UWAGA REMONT!!!

worker.jpg

 

Od poniedziałku 16 października rozpoczyna się remont sali numer 13 oraz szatni.

 

W załączniku zmienione sale dla klas, które według planu mają lekcje w sali nr 13 - TU POBIERZ

AnnaKrause

wicedyrektor

Read More

R

E

M

O

N

T

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Sukcesy Uczniów

SUKCESY UCZNIÓW

W KONKURSACH I  ZAWODACH

MIĘDZYSZKOLNYCH, MIEJSKICH, WOJEWÓDZKICH

I OGÓLNOPOLSKICH W ROKU SZKOLNYM 2011/12

 

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Organizator/ opiekun

IA

Oliwia Wiszniewska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

IIA

Nikola Koprowska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

Oliwia Dziąg

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

Wiktoria Grochowska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

IIIA

Marta Żeromska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

Andrzej Wasilewski

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Biblia i Przypowieści biblijne”

laureat

s. J. Warzecha

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

J. Karkosińska

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II”

wyróżnienie

s. J. Warzecha

IIIB

Przemysław Szumczyk

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Biblia i Przypowieści biblijne”

laureat

s. J. Warzecha

Rejonowy Konkurs Biblijny – plastyczny

wyróżnienie

s. J. Warzecha

Marta Sylka

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

Gabriela Mandziara

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

J. Karkosińska

IVA

Kajetan Grzybowski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS

XI miejsce

J. Karkosińska

Oskar Jurec

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS

XV miejsce

J. Karkosińska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

laureat

J. Karkosińska

Karolina Kulińska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2012

VI miejsce

K. Pająkowska

Konkurs Poetycki „PIÓRNIK”

II miejsce

M. Niechwiedowicz

Najpiękniejsze zakątki Wrzeszcza „Ocalmy od zapomnienia” (część plastyczna) konkurs miejski

II miejsce

E. Pilarska

Aleksandra Lipińska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2012

VIII miejsce

K. Pająkowska

Maria Procka

Najpiękniejsze zakątki Wrzeszcza „Ocalmy od zapomnienia” (część plastyczna) konkurs miejski

II miejsce

E. Pilarska

Tymon Sulima

Wojewódzki Konkurs Literacki „Najpiękniejsze życzenia świąteczne”

III miejsce

M. Niechwiedowicz

Wojewódzki Konkurs Literacki „Graj, baw się i opowiadaj ze Story Cubes”

II miejsce

M. Niechwiedowicz

Paulina Wiszniewska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

VA

Dominika Fedyniak

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II”

II miejsce

s. J. Warzecha

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

B. Janecka

E. Pilarska

Dariusz Łysik

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS

laureat

J. Karkosińska

Wojewódzki Konkurs Literacki „Graj, baw się i opowiadaj ze Story Cubes”

III miejsce

B. Janecka

Miłosz Pankiewicz

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN 2011

XI miejsce (wyróżnienie)

K. Pająkowska

Wiktoria Kuźniewska

Mistrzostwa Gdańska Cheerleaders

II miejsce

A. Krause

Grand Prix Polski Cheerleaders

VII miejsce

A. Krause

Zuzanna Wojewoda

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

B. Janecka

E. Pilarska

VIA

Agata Bielecka

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Biblia i Przypowieści biblijne”

laureatka

s. J. Warzecha

Rejonowy Konkurs Biblijny im. Kard. Augusta Hlouda

II miejsce

s. J. Warzecha

XI Wojewódzki Quiz Wiedzy

o Państwach Anglojęzycznych

VII miejsce

K. Pająkowska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 6 „Jestem Lingwistą”

III miejsce

K. Pająkowska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2012

XII miejsce (wyróżnienie)

K. Pająkowska

Joanna Suchocka

Kuratoryjny Konkurs „Język polski z historią”

finalistka

M. Niechwiedowicz

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Biblia i Przypowieści biblijne”

laureatka

s. J. Warzecha

Wojewódzko-Metropolitarny Konkurs Biblijny im. A. Hlonda

laureatka

s. J. Warzecha

Najpiękniejsze zakątki Wrzeszcza „Ocalmy od zapomnienia” (część polonistyczna) konkurs miejski

wyróżnienie

M. Niechwiedowicz

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

II miejsce

B. Janecka

E. Pilarska

Sylwia Kroczek

Najpiękniejsze zakątki Wrzeszcza „Ocalmy od zapomnienia” (część polonistyczna) konkurs miejski

wyróżnienie

M. Niechwiedowicz

XI Wojewódzki Quiz Wiedzy

o Państwach Anglojęzycznych

VII miejsce

K. Pająkowska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2012

VIII miejsce

K. Pająkowska

Wojewódzki Konkurs „Wielki Maraton Czytelniczy”

wyróżnienie

M. Niechwiedowicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 6 „Jestem Lingwistą”

wyróżnienie

K. Pająkowska

Barbara Swadzyniak

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Biblia i Przypowieści biblijne”

wyróżnienie

s. J. Warzecha

XI Wojewódzki Quiz Wiedzy

o Państwach Anglojęzycznych

VII miejsce

K. Pająkowska

Międzyszkolny Konkurs „Festivals & special days”

II miejsce

K. Pająkowska

Wojewódzki Konkurs Literacki „Graj, baw się i opowiadaj ze Story Cubes”

I miejsce

M. Niechwiedowicz

 

Statystyka

Dzisiaj898
Wczoraj2945
Tydzień18956
Miesiąc49729
Wszystkie2043247

Visitor IP : 107.20.120.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb