Ruszyła "Liga Zadaniowa"

Od 19 listopada 2012 roku uczniowie naszej szkoły (od klasy "0" do klasy VI) mogą zmagać się z zadaniami matematycznymi w ramach szkolnej  "Ligi Zadaniowej".

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polegał będzie na systematycznym rozwiązywaniu zamieszczanych na stronie internetowej szkoły zadań (w klasach 0 - III zadania będą rozdawane przez wychowawców). Na rozwiązanie zadań uczeń ma dwa tygodnie. Planowane są 4 zestawy zadań w I etapie (każdy zestaw składał się będzie z trzech zadań). Po każdej porcji zadań aktualizowany będzie szkolny ranking.

Drugim etapem Ligi Zadaniowej będzie finał, który przeprowadzony zostanie w formie testu pisanego w szkole (stąd ważna jest samodzielna praca ucznia przy rozwiązywaniu zadań I etapu!) - planowana data finału to 14 marca 2013 roku.

Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Visitor IP : 18.116.13.113 1 Unknown - Unknown