Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Rozgrzewka przed sprawdzianem szóstoklasisty - harmonogram zestawów (matematyka)

ZESTAWY ZADAŃ.

W ramach zajęc powtórkowych do sprawdzianu szóstoklasisty uczniowie klasy VI są zobowiązani do oddawania w wyznaczonym terminie testów próbnych (rozdawanych na piątkowych zajęciach). Część z tych testów będzie podlegała ocenie i będzie miała wpływ na ocenę na koniec roku szkolnego.

1. Powtórka z plusem nr 4 - "CZAS PODSUMOWAŃ" - uczniowie pisali samodzielnie podczas zajęć (4 I 2013)

2. Powtórka z plusem nr 5 - "BIEG PO ZDROWIE"- test został rozdany do domu na zajęciach 4 I 2013, jest to oddania w nieprzekraczalnym terminie 11 I 2013. Brak testu skutkował będzie oceną niedostateczną!

3. Powtórka z plusem nr 6 - "OGRÓDEK ALI"- test został rozdany do domu na zajęciach 18 I 2013, jest to oddania w nieprzekraczalnym terminie 25 I 2013. Brak testu skutkował będzie oceną niedostateczną! Przypominam, że na następny piątek należy przynieść kartki z zadaniami, które zostały rozdane (będziemy dalej rozwiązywać zadania).

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown