Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Projekt dla klasy VI: „Figury przestrzenne w codziennym życiu”

OPIS PROJEKTU:

Waszym zadaniem jest przygotowanie w programie Power Point prezentacji na temat brył, które można zaobserwować na co dzień.

INSTRUKCJA:

1. Zastanów się jakie bryły widzisz po drodze do szkoły, w swoim piórniku, w sklepie… Właściwie rozglądaj się gdziekolwiek będziesz.
  2. Zrób zdjęcia kilku takich brył. Postaraj się, aby na każdym zdjęciu przedstawiona była inna bryła. Idealnie byłoby, gdyby udało Ci się zrobić zdjęcie każdej z poznanych na lekcjach w klasie VI bryle:
  • graniastosłup (trójkątny, czworokątny),
  • ostrosłup,
  • kula,
  • walec,
  • stożek.

Jeśli nie masz możliwości wykonania zdjęć samodzielnie – wykorzystaj zdjęcia znajdujące się w Internecie.

3. Wstaw wykonane zdjęcia do prezentacji Power Point i uzupełnij podpisami.

4.Nieprzekraczalny termin oddania projektu: 31 stycznia 2012 r. Prace wysyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

ZASADY DOTYCZĄCE REALIZACJI PROJEKTU:

1.Projekt jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów i podlega ocenie.

2.Prezentację należy wykonać samodzielnie.

3.Niewysłanie prezentacji w wyznaczonym terminie skutkować będzie oceną niedostateczną (bez możliwości poprawy).

4. Prezentacja powinna spełniać następujące wymagania:

a) na pierwszej stronie: Tytuł pracy, imię i nazwisko autora

b) kolejne slajdy: zdjęcie przedstawiające bryłę oraz podpis

c) ostatni slajd: opis realizacji projektu – czy zdjęcia robione były samodzielnie, czy pomagał w ich robieniu ktoś z domowników, kiedy zostały zrobione, czy były wykonywane aparatem/ telefonem komórkowym, czy zdjęcia zostały ściągnięte z Internetu – jeśli tak, proszę podać z jakiej strony WWW.

5.Projekty zostaną ocenione do dnia 8 lutego 2013.

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown