Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Wielkanocne zestawy zadań dodatkowych (matematyka)

Zestawy zadań wykonać należy na osobnej kartce z dokładnym zaznaczeniem zadań (lub oczywiście można wydrukować zadania i wykonać na tej samej kartce).

Wykonane zadania należy przynieść 3 kwietnia 2013 i oddać na lekcji matematyki (zestawy oddane później nie będą podlegały ocenie - dotyczy również osób nieobecnych).

Ocenę 5 z aktywności otrzymają osoby, których rozwiązania będą poprawne (tzn. zgodnie ze szkolną skalą ocen - będą na 5). Osoby, które zdobędą zbyt mało punktów otrzymają, w zależności od poprawności wykonania, odpowiednią liczbę "+" z aktywności!

Zestawy zadań:

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown