Wielkanocne zestawy zadań dodatkowych (matematyka)

Uwaga uczniowie klas 4 - 6!

Poniżej znajdują się wielkanocne zestawy zadań dodatkowych z matematyki. Za ich wykonanie można otrzymać 5 z aktywności. Zestawy zadań dla poszczególnych klas i szczegóły po kliknięciu "czytaj więcej".

Zestawy zadań wykonać należy na osobnej kartce z dokładnym zaznaczeniem zadań (lub oczywiście można wydrukować zadania i wykonać na tej samej kartce).

Wykonane zadania należy przynieść 3 kwietnia 2013 i oddać na lekcji matematyki (zestawy oddane później nie będą podlegały ocenie - dotyczy również osób nieobecnych).

Ocenę 5 z aktywności otrzymają osoby, których rozwiązania będą poprawne (tzn. zgodnie ze szkolną skalą ocen - będą na 5). Osoby, które zdobędą zbyt mało punktów otrzymają, w zależności od poprawności wykonania, odpowiednią liczbę "+" z aktywności!

Zestawy zadań:

Visitor IP : 54.226.154.116 1 Unknown - Unknown