5 etap Maratonu klas IV- VI już za nami

Po 5. etapie stawce maratończyków przewodzi Łucja Kozłowska, która uzyskała 95 pkt.

Wysokie wyniki osiągnęli: Zofia Bielawa- 85 pkt., Jakub Kreczman- 82 pkt., Zofia Sokołowska- 67 pkt., Hanna Świątek- 66 pkt.
Tuż za nimi znajdują się uczniowie: Olaf Brzozowski Borys Fałtynowicz, Piotr Wałejko, Igor Czerwiński, Franciszek Bielak, Julia Czarkowska, Aleksandra Czerwińska, Maria Andrzejewska, Paweł Bejer, Michał Kamiński, Marta Tomaszkiewicz.
Kaja Woźnica, która od II semestru rozpoczęła naukę w naszej szkole, wzmocniła nasz czytelniczy zespół.
Dokładne nformacje o wynikach wszystkich Maratończyków znajdują się w bibliotece szkolnej.

Gratulujemy uczestnikom konkursu i przypominamy, że przed nami jeszcze 2 etapy, czyli wszystko może się zdarzyć.

W marcu piszemy test z książki pt.: "Pan Samochodzik i templariusze ".

pan samochodzik

Visitor IP : 3.138.114.38 1 Unknown - Unknown