Odyseja Umysłu 2016

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do kibicowania dwóm drużynom  reprezentującym naszą szkołę w tegorocznej edycji konkursu Odyseja Umysłu. Eliminacje regionalne dla 130 drużyn z województwa pomorskiego odbędą się w tą niedzielę (13.03) w Pozytywnej Szkole Podstawowej im. A. Rybickiego przy ul. Azaliowej 18 w Gdańsku.

W skład drużyny dziewcząt wchodzą: Anna Grzybowska, Zuzanna Żemojtel, Zofia Żemajtys, Weronika Galińska i Anna Frączek. Dziewczynki zaprezentują rozwiązanie problemu długoterminowego: Między nami zwierzętami o godz. 8:30 na scenie nr 2- aula.

W skład drużyny chłopców wchodzą: Piotr Stefański, Michał Nagórski, Igor Abramczuk, Kuba Wiszniewski, Kuba Szmagliński i Miłosz Frydrychowicz. Chłopcy zaprezentują rozwiązanie problemu długoterminowego: Nowe życie rzeczy o godz. 10:20 na scenie nr 5- sala gimnastyczna.

Po południu drużyny zmierzą się z rozwiązaniem problemów spontanicznych. Konkurs potrwa do godz. 21. Serdecznie zapraszamy i trzymamy kciuki za naszych Odyseuszy!!!

Trenerki: Anna Meslin i Aneta Szczepańska

Wczoraj1963