Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dokumentacja dziecka

Drodzy Rodzice,

jeśli Wasze dziecko posiada opinię lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, bądź inne dokumenty sporządzone przez specjalistów lekarzy lub terapeutów np. integracji sensorycznej bardzo proszę o dostarczanie ich  do wychowawców w terminie do 15.09.2017r. Na ich podstawie możliwe będzie zaplanowanie i zakwalifikowanie właściwych uczniów do uzyskania pomocy psychologiczno-pedagogicznej na terenie szkoły. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

                                                                                                                 Anna Meslin-psycholog

Statystyka

Dzisiaj526
Wczoraj585
Tydzień1752
Miesiąc11324
Wszystkie3972570

Visitor IP : 35.175.200.4 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb