Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Pomoc materialna dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Drodzy Rodzice,

1 września rozpoczął się nabór wniosków o stypendia szkolne oraz zasiłek rodzinny, w związku z tym informujemy, iż zadaniem udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na trenie Gminy Gdańsk (zasiłek szkolny i stypendium szkolne) zajmuje się Zespół Świadczeń Szkolnych  Gdańskiego Centrum Świadczeń, ul. Powstańców Warszawskich 25.

Uwaga: Głównym punktem, w którym odbywa się przyjmowanie wniosków  jest Dział Obsługi Mieszkańców  mieszczący się w budynku GUP przy ul. 3 Maja 9 w Gdańsku. Od tego roku szkolnego rozszerzono katalog asortymentu, który podlega refundacji. Do takich wydatków jak np. zakup podręczników, przyborów szkolnych doszły m. in. refundacja zakupu komputerów i akcesoriów komputerowych, kursów komputerowych, czy też kosztów korzystania z internetu.

Terminy składania wniosków są następujące:

Stypendium szkolne do 15.09.2018r. uwzględniając dni wolne od pracy;

Zasiłek szkolny - termin DO DWÓCH MIESIĘCY od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego przyznanie tego zasiłku.

Wnioski można pobierać w Gdańskim Centrum Świdczeń lub ze strony internetowej http://www.gcs.gda.pl/

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Anna Meslin- psycholog

 

Statystyka

Dzisiaj486
Wczoraj585
Tydzień1712
Miesiąc11284
Wszystkie3972530

Visitor IP : 35.175.200.4 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb