Oficjalne otwarcie boiska

małe01W dniu 20 marca 2015 roku odbyło się oficjalne otwarcie obiektów sportowych przy naszej Szkole. Gośćmi byli: prezydent miasta Gdańska pan Paweł Adamowicz, dyrektor Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska pan Włodzimierz Bartosiewicz, radni miasta Gdańska - pani Emilia Lodzińska i pan Andrzej Kowalczys, przedstawicielka Solidarności pani Anna Kocik, pan Jan Ptach z Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska oraz siatkarz Lotosu Trefl Gdańsk - Marco Falaschi.

Po przecięciu żółto-fioletowej wstęgi nastąpiło przejście na bieżnię, przy której goście wciągnęli na maszt flagi Polski, Unii Europejskiej, Gdańska oraz Szkoły. Następnie pokaz na boisku dały małe cheerleaderki. Uroczystość na obiektach sportowych zakończyła się biegiem na nowej bieżni lekkoatletycznej, do którego sygnał startu dał prezydent Adamowicz, strzelając z pistoletu startowego.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możemy się cieszyć nowymi obiektami sportowymi, wszystkim tym, którzy oddali swój głos na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim 2014.

boisko2

Visitor IP : 3.145.119.199 1 Unknown - Unknown