Program edukacji żeglarskiej ENERGA Sailing

Podstawą programu edukacji żeglarskiej jest nie tylko nauka podstaw żeglarstwa ale również przekazywanie wiedzy i umiejętności dotyczących zasad bezpieczeństwa nad wodą, zdrowego stylu życia oraz odpowiedzialnej postawy wobec środowiska naturalnego. Bezpośrednimi odbiorcami tej części programu są uczniowie szkół podstawowych. Szkolenie podzielone jest na dwa etapy – zimowy, obejmujący zajęcia teoretyczne i ogólnorozwojowe oraz letni, w którym uczestnicy poznają praktyczną stronę żeglarstwa. Zajęcia na wodzie trwają od maja do października.

Program jest realizowany w klasie Optimist (Gdynia) oraz w windsurfingu (Sopot, Gdańsk).  Najlepsi i najbardziej zaangażowani uczestnicy biorą ponadto udział w letnich półkoloniach żeglarskich.

O przyjęciu do programu decyduje kolejność zgłoszeń na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na uczniów czeka 5 miejsc !

Więcej informacji w zakładce EDUKACJA ŻEGLARSKA

Regulamin OPTIMIST/ WINDSURFING