Sportowy Kopciuszek :)

Nasza Szkoła jest niewielka, jednakże uczniowie w niej się uczący mają ogromne serca, serca do walki!

Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że chłopcy mieli szansę i wykorzystali ją, zapisując złotymi głoskami historię sportową Szkoły Podstawowej nr 27 w Gdańsku.

Niech ten sukces da wszystkim wiarę, że można, można wszystko wystarczy bardzo chcieć!

Skład drużyny: Bogucki Łukasz, Czechowicz Jakub, Szumczyk Przemysław, Zieliński Piotr, Weissgerber Krystian, Bartodziejski Kamil, Trojanowski Maksymilian, Rybiński Jakub, Konopko Michał, Łubek Damian, Buczko Marek, Patryk Sęk, Przemysław Wójcik.

Dzisiaj nie wszyscy zawodnicy mogli brać udział w zawodach! Pamiętamy o chorym Leonie, który był podporą drużyny oraz Andrzeju, na ktorego zawsze mogliśmy liczyć!

Pamiętajcie!

Wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Razem wygrywamy i razem przegrywamy!

Dziękuję Wam Panowie i do zobaczenia na jutrzejszym wfie:)

"DAJ DZIECKU SZANSĘ NA SUKCES, A ONO JĄ WYKORZYSTA!"

trener drużyny

Adam Perzyński

Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)

Visitor IP : 18.219.22.169 1 Unknown - Unknown