Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Święto unihokeja w SP 27

W dniu dzisiejszym nasza Szkoła była gospodarzem Finałów Mistrzostw Gdańska Dzieci w unihokeju. Gościliśmy reprezentacje dziewcząt oraz chłopców z SP 35, SP 81, III STO oraz Św. Kazimierza. Rozgrywki stały na najwyższym poziomie, gdyż spotkały się najlepsze gdańskie drużyny z każdej kategorii. 

DZIEWCZĘTA

W pierwszym meczu dziewczęta z SP 27 uległy silnemu zespołowi SP 81 z Osowy 0:6. Pozostała nam walka o brąz. Mecz z zawodniczkami z III STO po dogrywce zakończył się wynikiem 0:0 i o naszym losie zdecydowały rzuty karne. I tu szczęście dopisało przeciwniczkom, które zakończyły spotkanie 1:0. Nasza reprezentacja cieszy się zatem z IV miejsca, na które ciężko zapracowała na treningach. Wyróżnioną zawodniczką została bramkarka Emilka z VIa. Brawo dziewczyny!

I miejsce- SP 81
II miejsce- Św. Kazimierz
III miejsce- III STO
IV miejsce- SP 27

CHŁOPCY

Nasza reprezentacja stanęła do walki z dużą motywacją. Wygrana pierwszego meczu dawała możliwość gry o złoto. Naszym przeciwnikiem była dobrze nam znana Szkoła 81 z Osowy. Chłopcy często rozgrywają ze sobą mecze sparingowe lub turniejowe. Po dwóch wyrównanych tercjach na tablicy widniał wynik 0:0. Obie drużyny oddawały bardzo dużo strzałów, niestety niecelnych. Dopiero 2 minuty przed końcem nasz Grzesiu umieścił piłkę w siatce. Ostatnie minuty były bardzo nerwowe, jednak chłopcy zachowali zimną krew i zakończyli mecz wynikiem 1:0. W finale stanęliśmy z SP 35, gdzie na co dzień zawodnicy z tej szkoły grają w hokeja na lodzie. Bój był zacięty do ostatniej tercji. W końcówce niestety ulegliśmy 1:3. Taki wynik oznaczał, że zostaliśmy srebrnymi medalistami Mistrzostw Gdańska, z czego bardzo się cieszymy. Trzeba zaznaczyć, że cały zespół przyczynił się do tego sukcesu! Gratulacje!

I miejsce- SP 35
II miejsce- SP 27
III miejsce- SP 81
IV miejsce- STO III

 

 

Statystyka

Dzisiaj515
Wczoraj585
Tydzień1741
Miesiąc11313
Wszystkie3972559

Visitor IP : 35.175.200.4 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb