Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Halowe Mistrzostwa Gdańska w Lekkiej Atletyce

Dnia 1.12.2018 r. Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, był organizatorem Halowych Mistrzostw Gdańskich Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w hali lekkoatletycznej AWFiS Gdańsk. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, udział w nich wzięło około 200 młodych adeptów lekkiej atletyki z 19 szkół. Uczestnicy zawodów mogli rywalizować ze sobą w konkurencjach: biegach na 60m, skoku w dal, 600m dziewcząt, 1000m chłopców. Zawody były podzielone na kategorię osobno dziewcząt i chłopców oraz roczniki. Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta.


W zawodach udział wzięły dzieci z naszej szkoły: Matylda Szczepańska, Lena Sprengel, Patrycja Jabłońska, Zuzanna Olszewska, Oliwia Flis, Daria Kamińska, Woźnica Kaja, Redłowski Mateusz, Adam Laskowski, Aleksander Sprengel, 
Dominik Kurkowski, Jakub Słowak, Aleksander Słowak, Michał Kamiński.

Reprezentanci SP27 wywalczyli 6 medali.

II miejsce Lena Sprengel (60m)
I miejsce Patrycja Jabłońska (60m)
III miejsce Oliwia Flis (600m)
I miejsce Mateusz Redłowski (60m)
I miejsce Adam Laskowski (1000m)
I miejsce Mateusz Redłowski (skok w dal)

Wszystkim, zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych miejsc i wyników.
Uczestnikom oraz rodzicom dziękujemy za doping i zapraszamy za rok.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie na scenie, ludzie stoją, buty i na zewnątrz

Statystyka

Dzisiaj484
Wczoraj585
Tydzień1710
Miesiąc11282
Wszystkie3972528

Visitor IP : 35.175.200.4 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb