Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Halowe Mistrzostwa Gdańska w Lekkiej Atletyce

Dnia 1.12.2018 r. Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, był organizatorem Halowych Mistrzostw Gdańskich Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w hali lekkoatletycznej AWFiS Gdańsk. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, udział w nich wzięło około 200 młodych adeptów lekkiej atletyki z 19 szkół. Uczestnicy zawodów mogli rywalizować ze sobą w konkurencjach: biegach na 60m, skoku w dal, 600m dziewcząt, 1000m chłopców. Zawody były podzielone na kategorię osobno dziewcząt i chłopców oraz roczniki. Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta.

W zawodach udział wzięły dzieci z naszej szkoły: Matylda Szczepańska, Lena Sprengel, Patrycja Jabłońska, Zuzanna Olszewska, Oliwia Flis, Daria Kamińska, Woźnica Kaja, Redłowski Mateusz, Adam Laskowski, Aleksander Sprengel,
Dominik Kurkowski, Jakub Słowak, Aleksander Słowak, Michał Kamiński.

Reprezentanci SP27 wywalczyli 6 medali.

II miejsce Lena Sprengel (60m)
I miejsce Patrycja Jabłońska (60m)
III miejsce Oliwia Flis (600m)
I miejsce Mateusz Redłowski (60m)
I miejsce Adam Laskowski (1000m)
I miejsce Mateusz Redłowski (skok w dal)

Wszystkim, zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych miejsc i wyników.
Uczestnikom oraz rodzicom dziękujemy za doping i zapraszamy za rok.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie na scenie, ludzie stoją, buty i na zewnątrz

Visitor IP : 3.95.63.218 1 Unknown - Unknown